Locatie

Halte Zamenhofstraat

Amsterdam

Deze oude scheepswerf in Amsterdam Noord is het speelterrein van kunstenaars en creatieve geesten. Dit weekend kun je op ontdekkingsreis langs 16 ateliers verspreid over het Zamenhofterrein. Allen met uniek werk. En bij Expo Café Zamen kun je terecht voor heerlijke koffie, taart en lunch.

De deelnemende kunstenaars zijn:

Gebouw 108
Jan van der Horn - lichtkunstenaar - www.janvanderhorn.com
Nina Targan Mouravi - beeldend kunstenaar, poëzievertaler, performer - www.russischepoezie.nl
Mathilde de Vriese - zen schilder - www.dezamenhof.nl
Tonie van Marle - beeldend kunstenaar, objecten - www.tonievanmarle.nl

Gebouw 110
Mieke Teelen - beeldend kunstenaar - www.mieketeelen.com
Marieke Hunze - beeldend kunstenaar - www.mariekehunze.nl
Willy Felice Smits - beeldend kunstenaar - www.atelier-felice.nl
Andrea Boerman - keramist - www.keramiekvancampen.nl
Inge van  Bogerijen - keramist - keramiekvancampen.nl
Roelien van Aalderen - schilder - www.roelienvanaalderen.nl
Frits Heimans - schilder - www.fritsheimans.nl

Gebouw 114
Danielle Vidal - beeldend kunstenaar - www.daniellevidal.nl
Marja Broersen - beeldend kunstenaar: portretschilder - www.marjabroersen.exto.nl
Paul Salet - meubelkunstenaar - www.paulsalet.nl

Gebouw 118
Henny Schueler - beeldend kunstenaar en educatie 
Zusjes Lo-a-Njou (Hansje en Anouk) - textielkunstenaars

Gebouw 150
Yolanda  Döpp - edelsmid - www.doppsieraden.nl
Bea Eikholt - wolkunstenaar
Hugo Rompa - fotograaf - www.hugorompa.nl
Ellen Verheijen - schilder en dessinontwerper - www.ellenverheijen.nl

Locatie Zamenhofstraat 108-110-114-118-150
1022 AG Amsterdam
Noord-Holland
Openingstijden Zaterdag:
12:00 - 18:00
Zondag:
12:00 - 18:00
Website www.haltezamenhofstraat.nl

Agenda

Zaterdag Voordracht gedichten en presentatie kimono's

Willy Felice Smits draagt in haar atelier in gebouw 110F de gedichten voor die de inspiratie vormden voor haar nieuwste werk.

Nina Mouravi geeft op beide dagen een presentatie van Japanse Kimono's tussen 15.00 en 17.00 uur in Expo Café Zamen.

Zondag Voordracht gedichten en presentatie kimono's

Willy Felice Smits draagt in haar atelier in gebouw 110F de gedichten voor die de inspiratie vormden voor haar nieuwste werk.

Nina Mouravi geeft op beide dagen een presentatie van Japanse Kimono's tussen 15.00 en 17.00 uur in Expo Café Zamen.

Deelnemende ateliers

Mooi-Keramiek. nl Rita Spaan Klauss

Gedraaid keramiek, servies, vazen, objecten, urnen, veelal geinspireed op de zee. 

...

wbj-art

WBJ-art is het atelier van Wolter (Bartholomeus) Jagt. In het open atelier weekend worden veel portretten en stillevens in pastel getoond. In totaal ongeveer 60 werken

...

Ria Bisseling

Mijn beelden zijn een materiële vertolking van mijn gevoelens, als mens en kunstenaar in een maatschappelijk, sociale en politieke context en daarenboven vooral als vrouw. Mijn onderzoek brengt mij op thema’s als hoe schoonheid gepaard gaat met kracht, zachtheid gepaard kan gaan met taaiheid, maar ook hoe ontwapenend kwetsbaarheid kan...

Fotografie 't Olde Postkantoor

Peter Eleveld in 't Olde Postkantoor in hartje Olst: Foto Galerie, WetPlate studio en diverse workshops Fotografie.

https://eleveld.net/blog/

 

...

Top