Locatie

Creatieve Broedplaats De Blauwe Reiger

Almere

WAAR BROEDEN DE CREATIEVE ONDERNEMERS OP?

ONDEK HET IN DE BLAUWE REIGER – DE STEIGER 77 – ALMERE HAVEN

De Blauwe Reiger is een broedplaats in Almere Haven waar ruim 50 creatieve ondernemers hun werkplaats, atelier, of studio hebben.

De werkzaamheden van de ondernemers zijn heel divers: het beschilderen van taarten tot het maken van robots, fotografie, design, graffiti, leerbewerking, vilten en theater. En ook  vindt men er een kringloop DJ, een foodtruck, photobooth, en rijdende restomobilette.

WIE DOEN ER MEE:


ZA & ZO:.

AnneMelisandrArt – Beeldende Kunstwww.annemelisandrart.nl 

Art Loca – Beeldende Kunst www.artloca.nl 

Arduna - Duurzame produktenwww.arduna.nl 

Artibis / Wilma Klaver - Beeldende Kunst, Fotografie -www.wilmaklaver.exto.nl  

Beelden van Aat / Aat Harms - Beeldende Kunst - www.beeldenvanaat.nl 

Cowtsh – Mark Chilvers - Leerbewerking, Fotografie - www.markchilvers.com 

Gina Smith, Simeon Terberg, Mohamed Kanbuhi – Beeldende Kunst 

Spinspul - winkel, webshop, spinnewielen

Wworld / Waldi v. Kogelenberg - Design, Fotografie, Muziek - www.wworld.nl/

Bureau Marvi / Marielle Visser - Creatieve coaching en counseling

Jaqueline Snoek / Creatieve coaching – Beeldende kunst, gezondheidwww.jacquelinesnoek.nl  

Majeed Saeeyan – beeldende kunst 

Mieke van Dijk Beeldende Kunst

 

ZATERDAG

LA AURELIA DESIGN / Aurelia Ebbe - Beeldende Kunst, Vormgeving

www.la-aurelia.com 

 

ZONDAG

Brouwerij Stijl / Raymond en Anneke Geraads - Bier met een twist – www.brouwerijlstijl.nl 

De Mobiele Eenheid – Theater – www.de-mobiele-eenheid.nl 

Made by Gwen - meubelstofferingwww.madebygwen.nl.

Fakkeldij Design – Beeldende kunst, vormgeving – www.fakkeldijdesign.nl 

Mannie Krak - Beeldende Kunst, Moderne Media - www.manniekrak.nl 

Molenaar Photography / Piet Molenaar - Fotografie, reizen -www.molenaarphotography.nl  en

Prisma Nova Photography - Hans de Jong -  Fotografie, reizen

Jack Peters - Spiegel- en glaskunst 

Kunst van Roosen / Job Roosen - graffiti kunstenaar

Lion AV / Pieter van Leeuwen - licht en geluid - https://www.facebook.com/infolionav/

Oerz / Joost Bosker - Foodtruck - www.facebook.com/oerzfoodtruck

Say Kaas / Jasper van Es – Fotografie, kringloop DJ, diverswww.saykaas.com 

Suzan Abee  / praktijk voor expressie en gewaarzijn - Beeldend-en sensitherapeut, kunstenares - www.expressie-gewaarzijn.nl

 

 


Tot zaterdag 17 & zondag 18 november!
Je bent van harte welkom om een kijkje te nemen in deze creatieve loods aan de rand van de stad. 

LOCATIE:
De Steiger 77
1351 AE Almere

WEBSITE: https://www.deblauwereigeralmere.nl/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/deblauwereigeralmere/

 

 

Locatie De Steiger 77
1351 AE Almere
Flevoland
Openingstijden Zaterdag:
12:00 - 17:00
Zondag:
12:00 - 17:00
Website www.deblauwereigeralmere.nl
Kunstsoorten
  • Beelden / ruimtelijk werk
  • Overig
  • Schilderijen
  • Sieraden
  • Textiel

Agenda

Zaterdag Diversiteit aan kunstenaars

Een diversiteit aan creatieve kunstenaars in de Blauwe Reiger!

- ONDEK HET IN DE BLAUWE REIGER – DE STEIGER 77 – ALMERE HAVEN - 

Zondag MINI FESTIVAL

-MINI FESTIVAL 

bij De Blauwe Reiger in Almere-Haven. 
De Loods wordt dan creatief verbouwd tot een mini Festival!  

-Workshop: Wie (ver)leidt jou?

Een transformerende workshop rondom Afleiding, Verleiding, Innerlijke leiding

door Denise van de Ven en Suzan abee. van 10.00 tot 16.00 uur.

 

 - ONDEK HET IN DE BLAUWE REIGER – DE STEIGER 77 – ALMERE HAVEN - 

 

 

Deelnemende ateliers

Bram de Winter, beeldend kunstenaar

MIET air

Tijdens het landelijk atelierweekend 17 en 18 november 2018 is er werk van kunstenaars te zien dat bij MIET air gemaakt is.

De werkplaats en de kasruimte is vrij toegankelijk. Een aantal kunstenaars dat bij MIET air werkt is tijdens dit weekend ook aanwezig.

...

Ad Arma

In de presentatieruimte van de voormalige boerderij van Ad Arma en zijn Tineke, gelegen aan de dijk van de Maas, is een expositie gemaakt van de leden van kunstenaarscollectief TACTIEL. www.tactiel.wordpress.com

Het vrienden-verbond van kunstenaars op zoek naar expositiemogelijkheden. 

Dat zijn: Anneke Hermkens, www.annekehermkens.com, Nellie de Mulder, www.nelliedemulder.nl, Marjanke...

Kleine Geertekerkhof, atelier tineke brouwer

Er hangen veel schilderijen op mijn atelier en in de gangen. Mijn inspiratiebronnen zijn vaak reizen (australie, nieuw zeeland, spanje en recentelijk ook normandie)  maar ook dieren en kinderen zijn onderwerpen. Het materiaal is olieverf afmetingen 50x60 tot 100x120 cm. Er zijn pastels op papier in grote formaten. 

Er zijn ook...

Top